O nás

Zajímá tě, jak vznikl projekt Radosti z Bali? V následujících řádcích ti to prozradíme.

Jsme Daniela a Ondřej, pár, který miluje cestování a s ním spojené dobrodružství. Rádi poznáváme nová místa a necháváme se inspirovat odlišnými kulturami. Na začátku letošního roku jsme strávili pár týdnů na indonéském ostrově Bali. A právě zde se zrodil i tento projekt. Od známých jsme často slýchali, že Bali si buď naprosto zamilujeme, a nebo tam víckrát nepoletíme. Vám už teď musí být jasné, jak to v našem případě dopadlo. Místní "mindset", přátelskou povahu Balijců a krásnou přírodu jsme si okamžitě zamilovali. Asi nikde jsme se necítili víc svobodní a šťastní než právě tady. Ale doba návratu zpět do ČR se neúprosně blížila a my si chtěli dovézt kousek tohoto tropického ráje i k nám domů. Aby nám snídaně z kokosové misky nebo ratanová kabelka připomínaly pocit exotických dálek, západů slunce a šumění oceánu. V tuhle chvíli se zrodila myšlenka, přivézt "kousek Bali" nejen k nám, ale i k vám domů. A tak vznikl projekt Radosti z Bali. Věříme, že v každém z našich produktů zůstala vůně exotického ráje a hřejivého balijského slunce. Zároveň tímto projektem chceme podpořit balijskou komunitu, která se díky současné situaci ocitla bez příjmů z cestovního ruchu, který je pro většinu místních zdrojem obživy.

K životnímu prostředí se při cestování snažíme chovat eco-friendly, smutný je pohled na oceány a pláže zamořené plastem. Nechceme surfovat ani plavat v oceánu mezi odpadky. Proto jsou všechny produkty, které najdeš na našem e-shopu vyrobeny převážně z přírodních rozložitelných materiálů.

Tak ať ti naše Radosti z Bali přináší radost! To my pak totiž budeme mít radost dvojnásobnou. Budeme moc rádi, když se s námi podělíš o svůj názor. Klidně nám ho napiš do mailu, do zprávy na Instagramu a nebo využij tento kontaktní formulář.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení