UPOZORNĚNÍ: 7.9. - 8.10.2023 máme uzavřený sklad (vybíráme pro Vás nové produkty na Bali). Poslední objednávky budou odeslány ve středu 6.9. a poté až 9.10. Děkujeme za pochopení :-)

Ratanový batůžek Pantai

Doplňte svůj outfit ručně vyráběným ratanovým batohem v moderním boho stylu. Každý batůžek je ručně vyroben v řemeslných dílnách na Bali. Díky ruční výrobě je každý kousek jedinečný. Ratanový batoh se hodí ke každému outfitu. Jestli ho oblečete k džínů, kraťasům nebo šatům je jen na Vás! Popruhy včetně zapínání jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže a slibují tak dlouhou životnost.

Podrobný popis:

  • Vyrobeno z přírodních materiálů (indonéského ratanu a pravé hovězí kůže)
  • Vyrobeno s láskou ručně v řemeslných dílnách na Bali v Indonésii
  • Vnitřek batohu je z tradiční indonéské batikované bavlny (látka s tradičními indonéskými vzory)
  • Jednotlivé kusy se mohou nepatrně lišit odstínem ratanu a vzorem vnitřní látky
  • Ratanový batoh je dostatečně velký pro iPhone, peněženku, sluneční brýle i malou lahev s vodou

Velikost:

  • Průměr batohu: 25 cm

Batoh je opravdu kvalitně zpracovaný a pokud dodržíte pár následujících zásad, vydrží krásný opravdu dlouho! Nesnažte se do něj „nacpat“ příliš věcí, aby nedošlo k deformaci tvaru či poškození. Ratanky a batohy byly zrozeny v tropech a nedělá jim dobře vlhkost, proto je během upršeného podzimu a zimních mrazivých měsíců nechte raději doma. Občasná letní přeháňka kabelku/batoh nepoškodí, jen je poté doma nezapomeňte nechat pořádně vyschnout. 

 

 

Skladem
1 290 Kč –30 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Kategorie: Ratanky
batoh
1 290 Kč –30 %
Zpět do obchodu