UPOZORNĚNÍ: 7.9. - 8.10.2023 máme uzavřený sklad (vybíráme pro Vás nové produkty na Bali). Poslední objednávky budou odeslány ve středu 6.9. a poté až 9.10. Děkujeme za pochopení :-)

O nás

Zajímá tě, jak vznikl projekt Radosti z Bali? V následujících řádcích ti to prozradíme.

Jsme Daniela a Ondřej, pár, který miluje cestování a s ním spojené dobrodružství. Rádi poznáváme nová místa a necháváme se inspirovat odlišnými kulturami. Na začátku letošního roku jsme strávili pár týdnů na indonéském ostrově Bali. A právě zde se zrodil i tento projekt. Od známých jsme často slýchali, že Bali si buď naprosto zamilujeme, a nebo tam víckrát nepoletíme. Vám už teď musí být jasné, jak to v našem případě dopadlo. Místní "mindset", přátelskou povahu Balijců a krásnou přírodu jsme si okamžitě zamilovali. Asi nikde jsme se necítili víc svobodní a šťastní než právě tady. Ale doba návratu zpět do ČR se neúprosně blížila a my si chtěli dovézt kousek tohoto tropického ráje i k nám domů. Aby nám snídaně z kokosové misky nebo ratanová kabelka připomínaly pocit exotických dálek, západů slunce a šumění oceánu. V tuhle chvíli se zrodila myšlenka, přivézt "kousek Bali" nejen k nám, ale i k vám domů. A tak vznikl projekt Radosti z Bali. Věříme, že v každém z našich produktů zůstala vůně exotického ráje a hřejivého balijského slunce. Zároveň tímto projektem chceme podpořit balijskou komunitu, která se díky současné situaci ocitla bez příjmů z cestovního ruchu, který je pro většinu místních zdrojem obživy.

K životnímu prostředí se při cestování snažíme chovat eco-friendly, smutný je pohled na oceány a pláže zamořené plastem. Nechceme surfovat ani plavat v oceánu mezi odpadky. Proto jsou všechny produkty, které najdeš na našem e-shopu vyrobeny převážně z přírodních rozložitelných materiálů.

Tak ať ti naše Radosti z Bali přináší radost! To my pak totiž budeme mít radost dvojnásobnou. Budeme moc rádi, když se s námi podělíš o svůj názor. Klidně nám ho napiš do mailu, do zprávy na Instagramu a nebo využij tento kontaktní formulář.

 

Zpět do obchodu