Nevíte si rady ? :) Rádi odpovíme zde na chatu nebo zavolejte Ondřejovi na čísle 777 614 022

Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla ovoněný přírodní levandulovou silicí. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Základem pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Ohleduplnější k vašemu zdraví i Planetě už je jen praní v samotných mýdlových ořeších. Prací gel z mýdlových ořechů je velmi vhodný i pro praní dětského oblečení a barevných látkových plen. 

Koncentrát je skvělé řešení pro vás (neplatíte za zbytečnou vodu) i přírodu (méně obalů i paliva na přepravu). 1 litr vystačí až na 33 pracích dávek.

Použití:
ruční praní - cca 15 ml na prací lázeň
praní v pračce: 30 ml (objem uzávěru lahve) na prací várku (4-5 kg prádla)koncentrát 

Obsah balení: 1 litr

Skladem (2 ks)
159 Kč 131 Kč bez DPH
Kategorie: Eko drogerie

Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní levandulová silice (lavandula intermedia, obsahuje parfém: linalool)


Výrobce drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů je použita revitalizovaná voda. Není testováno na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnostní upozorněníUchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: